کامران اکبری

Kamran Akbari

استاد دانشگاه - تحلیلگر بازارهای مالی

درباره کامران اکبری

در این صفحه میتونی درباره کامران اکبری (من) بیشتر شناخت پیدا کنی.

آدرس ایمیل

akbary.kamran@gmail.com

تلگرام

@AkbariKamran

بیوگرافی کامران اکبری

همراه من باش تا در متن حاضر با من کامران اکبری بیشتر آشنا و از تجارب و مهارت های من در زمینه های مختلف کاری مطلع شوید. ابتدای امر لازم به ذکر است که بیش از 10 سال سابقه تدریس در دانشگاه های استان اصفهان همچون آزاد، پیام نور و فنی حرفه ای را داشته و تجربه تدریس مباحث درسی تخصصی و عمومی بسیاری را در پرونده خود دارم.

علاقه من به بحث بازار های مالی موجب شد که از سال 96 پا به این عرصه پرریسک ولی زیبا گذارم و با تلاش بسیار از سال 98 تدریس در این زمینه را آغاز نمایم. چندی بعد در روزنامه های اقتصادی مطرح کشور به عنوان مشاور و تحلیلگر اقتصادی مشغول به فعالیت شده و مقالات تحلیلی بسیاری را به چاپ رساندم.

با گذر زمان تاییده فعالیت من توسط وزارت ارشاد و فرهنگ و هنر ثبت گردید و بیش از پیش مهر تایید بر توانایی و فعالیت های اینجانب خورد. نام برخی از روزنامه های اقتصادی بدین قرار است: آفتاب یزد، اقتصاد ملی، نفت ما، جهان اقتصاد، اقتصاد پویا، آرمان ملی و … .

تا بدین جا در اکثریت بازارهای مالی در حال فعالیت هستم و در این خصوص به متقاضیان آموزش یا سرمایه گذاران، مشاوره های لازم را برای موفقیت در امر سرمایه گذاری و یا ورود به عرصه شیرین ترید را ارائه می دهم.

بازارهای داخلی همچو بورس، طلا و دلار و بازار های خارجی همچو فارکس و کریپتوکارنسی از تخصص های اینجانب می باشد. از دیگر موارد قابل ذکر در زمینه تخصص و توانایی هایم می توانم به ویراستاری بخش انگلیسی فصلنامه علمی-پژوهشی مکانی-فضایی اشاره کنم که بیش از 5 سال در این مجله همراه جناب دکتر غفاری مدیر موسس این فصلنامه بودم.

از دیگر تخصص های من ( یکی از بهترین بخش های زندگی من ) تاسیس دفتر فنی مهندسی ستاره آسمان فعال در زمینه امور کامپیوتری، شبکه، نظارت و حفاظت می باشد. پروژه های بسیار ارزشمند و خاطره انگیزی توسط تیم ما انجام شد و خدارو شاکریم که همیشه اعتبار ما آبروی ما بوده است.

خوشبختانه توانستم افراد بسیاری را آموزش و وارد عرصه اشغال نماییم تا بتوانند برای خود شهرت و تجربه والایی کسب نمایند. از همه مهم تر علاوه بر مهارت والای تدریس، در زمینه مدیریت تجارب ارزشمندی برایم حاصل گشت که در گوشه گوشه ی مسیر زندگی برای من چراغ راهی بود.

در این میان در موسسات مطرح آموزشی از جمله سمپاد ( سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان)، فرهنگسرا های شهرداری، موسسات آموزشی خصوص به عنوان سوپروایزر، مشاور و استاد چند سالی فعالیت داشته و تجارب بسیاری کسب و به همراهانم منتقل کردم.

و در پایان تمام این وارد که بخشی از تجارت من بودند در تمام مراحل زندگی با تمام وجود و خلوص نیت انجام گردید که اول از همه در مقابل خدای خود و سپس در مقابل خود رو سفید باشم و از این امر شاکر هستم.

ویدیو معرفی کامران اکبری

نمایش ویدیو درباره درباره کامران اکبری

دوره های ارائه شده توسط کامران‌‌ اکبری

دوره منتورینگ خصوصی
16%
تخفیف

دوره‌ی منتورینگ خصوصی

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 32,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 27,000,000 تومان است.
3
قیمت اصلی 32,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 27,000,000 تومان است.
دوره‌ی منتورینگ گروهی
17%
تخفیف

دوره‌ی منتورینگ گروهی

بدون امتیاز 0 رای
قیمت اصلی 12,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 10,000,000 تومان است.
26
قیمت اصلی 12,000,000 تومان بود.قیمت فعلی 10,000,000 تومان است.
دوره رایگان ترید
100%
تخفیف

دوره‌ی رایگان ترید

بدون امتیاز 0 رای
2000000 – رایگان!
8
2000000 – رایگان!